Roberts Radio SPORTS995BK Wireless Synthesised Personal Stereo - Black
£39.99
Please Note This Item Is Out Of Stock At Present.
Prior To Purchase Please Contact Us On 02887750086
To Confirm Availability And An Estimated Delivery Date.
Prior To Purchase Please Contact Us On 02887750086
To Confirm Availability And An Estimated Delivery Date.
Roberts Radio SPORTS995BK ROBSports995BK
| Manufacturer | Roberts |
|---|---|
| GTIN | 5038301308919 |
| Model Number | 400000397 |
| Key Feature 3 | 5 station presets |
| Key Feature 1 | FM & AM radio |
| Key Feature 2 | Bass Boost EQ settings |
| Features | FM & AM radio, Bass Boost EQ settings, 5 station presets |
| Depth | 1.7 cm |
| Bluetooth | No |
| Colour | Black |
| Product Range | Portable Music Players |
| Colour Group | Black |
| Product Dimensions | 9.3cm x 4.9cm x 1.7cm |
| Width | 4.9 cm |
| Height | 9.3 cm |
| Product Category Group | SDA |
| Product Type | Radio/Stereo |
| Wi-Fi | No |
| Smart Connect | No |
| Weight | 0.44 kg |
| Is Soft Bundle | No |
| Is On Display | false |
Write Your Own Review